Autorádia couvací kamera a čestina do auta Brno

Montáž autorádia couvací kamery Brno

nadpis2

Autorádia, couvací kamery, čestina do auta

Elektronické zabezpečení NOVINKA

Rádi si užíváte dynamickou, hlasitou a bezpečnou jízdu? Spolehněte se na nás. Zabýváme se profesionální instalací autohifi – kvalitní aparatura na míru, multimediálních systémů, elektronického (GPS střežení, GSM komunikace, el. knihy jízd) a mechanického zabezpečení, parkovacích senzorů ,hands free sad, couvacích kamer, digitálních TV tunerů, DVD přehrávačů, stropních monitorů, kompletní integrací monitorů do hlavových opěrek, decentní a zároveň funkční instalací antiradarů a laserových rušiček, tažných zařízení, LED denního svícení, centrálního zamykání, instalace černé skříňky, knihy jízd a dalších komfortních doplňků pro Váš vůz.

Nově umíme i češtinu do Vašich vozidel, tedy kompletní menu v CZ jazyce ve vozech AUDI, BMW a MERCEDES BENZ. Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka, které se snažíme docílit individuálním přístupem, kvalitně odvedenou prací a příznivou cenou

Naše práce nás baví! Proto nás neváhejte kontaktovat, ochotně Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz.Copyright © 2014. All Rights Reserved.